Pirmadienis  8:00 — 18:00
Antradienis 8:00 — 18:00
Trečiadienis  8:00 — 18:00
Ketvirtadienis  8:00 — 18:00
Penktadienis  8:00 — 18:00
Šeštadienis  Uždaryta
Sekmadienis Uždaryta

Įranga neįgaliesiems

MERO 1 mechaninė sistema

MERO 1 mechaninė sistema, skirta automobiliams su mechaninę pavarų dėže, leidžianti visų trijų pedalų (akseleratoriaus, stabdžio ir sankabos) valdymą altikti su dviem ar netgi su viena svirtimi.

MERO 2 automobiliams su automatine pavarų dėže

MERO 2 skirta automobiliams su automatine pavarų dėže. Valdymo svirtį galima montuoti tiek dešinėje tiek kairėje pusėje.

MERO 3 sistema valdyti akseleratorių ir stabdį

MERO 3 sistema skirta rankiniu būdu valdyti akseleratorių ir stabdį automobiliuose su automatine pavarų dėže. Sumontavus MERO 3 sistemą, akseleratorius ir stabdis valdomas rankenos, esančios prie centrinės konsolės, pagalba. Montuojant MERO 3 sistemą automobilis visiškai nepažedžiamas.

Papildomų vairo rankenų montavimas

Galimi trys rankenėlių ant vairo variantai: apvali rankenėle, dvišakė rankenėlė ir trišakė rankenėlė. Visos rankenėlės yra nuimamos nuo įtvirtinimo, todėl esant kitam laikinam viruotojui rankenėlę galima nuimti.

Posūkio signalo svirties perkėlimas į kitą pusę

Posūki perkėlimas dažniausiai naudojamas kartu su rankenėlemis ant vairo, tam kad sukant vairą, kita ranka būtų galima saugiai įjungti posūkio signalą.

Pavarų svirties ir rankinio stabdžio prailginimas

Spaudžiant rankeną visa ranka nuspaudžiami ant pavarų perjungimo svirties arba ant rankinio stabdžio svirties esantys mygtukai. Rankinis stabdis pakeliamas keliant rankeną, o nuleidžiamas ją traukiant.

Atvečiamų atramų įlipimui montavimas

Šios atramos padeda vežimėlyje sėdinčiam žmogui lengviau įlipti bei išlipti iš automobilio.

Elektriniai keltuvai vežimėlio įkėlimui

Skirti lengvai ir patogiai įkelti vežimėlį į automobilio ar mikroautobuso bagažinę. Mūsų siūlomo keltuvo strėlė lengvai nuimama, todėl vežimėlio negabenant, ją galima palikti. Galima rinktis 60 kg arba 130kg keliamosios galios keltuvą. 60kg keliamosios galios keltuvas skirtas paprastam vežimėliui, o 130kg – elektriniam vežimėliui.

Arturas Design