Pirmadienis  8:00 — 18:00
Antradienis 8:00 — 18:00
Trečiadienis  8:00 — 18:00
Ketvirtadienis  8:00 — 18:00
Penktadienis  8:00 — 18:00
Šeštadienis  Uždaryta
Sekmadienis Uždaryta

Apie mus

Kas mes?

Automobilių bei mikroautobusų aptarnavimo įmonė UAB „Autida“, vykdo veiklą nuo 1994 metų. Įmonėje nuolatos dirba apie 60 darbuotojų.
UAB „Autida“ teikia įvairias automobilių bei mikroautobusų remtonto bei techninės priežiūros paslaugas. Kėbulo geometrijos atstatymo, važiuoklės ir variklių remonto, dažų parinkimo bei dažymo ir kt. Galime remontuoti lengvuosius automobilius ir mikroautobusus iki 2,90 m aukščio ir 6 m ilgio. Naudojame pažangią ir kokybišką įrangą, kuri užtikrina sklandų ir efektyvų darbą geometrijos atstatymo stendus, specialius pakėlėjus, itališką dažymo kamerą USI ir dažymo kamerą, kurioje dažoma dažais vandens pagrindu – Wolf-Geisenfield. Paruošimui naudojame tokių visame pasaulyje žinomų ir puikią reputaciją turinčių gamintojų kaip „DU PONT“ ,“PRESTO“, „3M“, „INDASA“, „IKS“, ir „ SONTARA“ paruošimo medžiagąs.

Kodėl mes?

Mums svarbi mūsų reputacija, todėl esame reiklūs savo paslaugų kokybei. Ilgametė patirtis, profesionalumas ir atsakingas požiūris leidžia mums darbus atlikti laiku ir kokybiškai. Mes gerbiame savo Klientą, Partnerį, Bendradarbį, nes tik jų visų gerovė garantuoja mūsų įmonės ir įmonės darbuotojų sėkmę.

Mūsų partneriai

Sildas
Swedbank
compensa-draudimas
Bta-draudimas
Lietuvos-draudimas
Tobis-Lietuva
Gjensidige Draudimas
ERGO-draudimas
Seesam-draudimas
If draudimas
Arturas Design